Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Який із запропонованих нових наборів даних у формі відкритих даних Ви вважаєте є найбільш пріоритетним

Чи може єдиний внесок за ФОП сплатити інша особа?

19.03.2019

Платник єдиного внеску зобов’язаний своєчасно та повному обсязі нараховувати, обчислювати  і сплачувати єдиний внесок (п. 1 част.2 ст.6 Закону №2464).

Відповідно до п.7 ст. 9 Закону № 2464 єдиний внесок сплачується шляхом перерахування платником безготівкових коштів з його банківського рахунку.

Платники, які не мають банківського рахунку, сплачують внесок шляхом готівкових розрахунків через банки чи відділення зв'язку.

Відповідно до п.25.9 ст. 25 Закону України «Про збір та облік єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування» від 08 липня 2010 року № 2464-VI, із змінами та доповненнями, передача платниками єдиного внеску своїх обов'язків з його сплати третім особам заборонена.

До списку