Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи вважаєте Ви, що набори даних у формі відкритих даних, які оприлюднюються ДФС є корисними для Вас?

Управління адміністрування митних платежів Київської міської митниці ДФС

12.06.2017

Індекс та назва управління: 19 Управління адміністрування митних платежів.

 

Начальник управління адміністрування митних платежів: Дончук Оксана Володимирівна

 

Структура, управління та контактні телефони:

Управління адміністрування митних платежів - (044) 457-30-51:

1. Відділ контролю митної вартості - (044) 453-00-68.

2. Відділ адміністрування митних платежів - (044)  457-14-16.

3. Відділ класифікації товарів - (044) 453-00-49.

4. Відділ митно – тарифного регулювання - (044) 453-00-15 .

 

Основні завдання і функції:

Основними завданнями управління є здійснення контролю правильності визначення митної вартості товарів, а також правильності визначення їх країни походження, проведення верифікації сертифікатів про походження товарів з України, та здійснення у випадках, установлених міжнародними договорами, видачі сертифікатів походження, здійснення контролю правильності класифікації товарів згідно з Українською класифікацією товарів зовнішньоекономічної діяльності.

Управління відповідно до покладених на нього завдань забезпечує у межах компетенції виконання функцій:

Розгляд звернень громадян та надання відповідей на них.

Надання консультацій платникам податків у письмовій формі у межах компетенції Управління.

Контроль за своєчасністю сплати митних платежів;

Здійснення загального контролю правильності визначення суб`єктом ЗЕД митної вартості з метою виявлення і недопущення фактів ухилення від оподаткування у повному обсязі при митному оформлені товарів.

Здійснення перевірки правильності заявленої суб`єктом ЗЕД країни походження товарів, що переміщуються через митний кордон України, перевірки сертифікатів про походження товарів, що ввозяться на митну територію України на умовах угод про вільну торгівлю, укладених Україною, та в режимі найбільшого сприяння.

Прийняття попередніх рішень про визначення країни походження товарів відповідно до встановленого порядку, здійснення направлення пропозицій до ГУ ДФС для здійснення документальних перевірок суб’єктів ЗЕД з метою стягнення несплачених митних платежів в напрямку митної вартості, класифікації товарів та країни походження.

Надіслання до уповноважених органів зарубіжних країн запитів з перевірки достовірності сертифікатів про походження товарів, що подані до митного оформлення на умовах вільної торгівлі, а також перевірки виконання критеріїв походження товарів відповідно до вимог міжнародних договорів.

Підготовка та направлення у встановленому порядку до ДФС запитів щодо проведення перевірки сертифікату про походження товару та декларації – інвойс.

Направлення у встановлені строки ДФС інформації про здійснені перевірки країни походження товару на умовах угод про вільну торгівлю.

Підготовка та направлення до митних органів іноземних держав запитів на перевірку автентичності документів, які надавались для підтвердження заявленої митної вартості. Узагальнення та аналіз отриманих відповідей митних органів іноземних держав з метою відповідного реагування та вжиття заходів.

Здійснення аналізу роботи Митниці з питань визначення митної вартості та країни походження товарів, класифікації товарів, формування та надання звітності у порядку, встановленому наказом ДФС.

Прийняття рішень про коригування заявленої митної вартості товарів, які ввозяться на митну територію України з поміщенням в митний режим імпорту у випадках, передбачених Митним кодексом України.

Контроль за повнотою нарахування та сплати особливих видів мита при митному оформлені зовнішньоекономічних операцій.

Проведення верифікації документів про походження товарів з України, преференційних сертифікатів про походження товарів з України, виданих митницями, надання відповіді митним органом зарубіжних країн про результати перевірки сертифікатів про походження товару з України, проведених за їх запитами.

Видача преференційних сертифікатів про походження та надання статусу уповноваженого (схваленого) експортера підприємству – експортеру, якщо це передбачено міжнародними договорами, відповідно до встановленого порядку.

Проведення контрольних завдань щодо класифікаційної роботи в митних постах (відділах митного оформлення), включаючи вибіркові перевірки оформлення митних декларацій.

Прийняття рішення про визначення коду товару в складних випадках, визначених статтею 69 Митного кодексу України, за запитами митних постів.

Здійснення аналізу рішень про визначення коду товару, прийнятих підрозділами адміністрування митних платежів та митно-тарифного регулювання інших Митниць, митними постами (відділах митного оформлення).

Прийняття попереднього рішення про класифікацію товару згідно з УКТ ЗЕД, у тому числі щодо комплектних об`єктів, крім випадків. коли комплектний об`єкт вивозиться з митної території України.

Прийняття рішення про надання або відмову у надані статусу уповноваженого (схваленого) експортера підприємству-експортеру.

Прийняття рішення про видачу або відмову у видачі сертифіката про походження.