Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування
Чи задоволені Ви регулярністю оновлення наборів даних у формі відкритих даних на офіційному веб-порталі ДФС (sfs.gov.ua) та на Єдиному державному веб-порталі відкритих даних (data.gov.ua)?

Орієнтовні показники митної вартості товарів не вирок, а лише посил митниці уважніше вивчити документи

07.10.2015

Про єдиний підхід до контролю правильності визначення митної вартості при митному оформленні товарів йшлося під час зустрічі керівника Київської міської митниці ДФС Ігоря Піковського зі столичним бізнесом та членами Громадської ради.

Основним приводом зустрічі з обговоренням даної теми у такому форматі, стала Постанова Кабінету Міністрів України від 16.09.2015 № 724 «Про використання у системі управління ризиками орієнтовних показників митної вартості товарів», яка викликала чимало запитань з боку бізнес-спільноти. 

За словами очільника столичної митниці Ігоря Піковського, введення в дію Постанови за своєю суттю не вплинуло на процес митного оформлення, Митний Кодекс і 6 методів визначення митної вартості не змінились. «Ми працюємо з документами, які надаються до митного оформлення. Перший метод визначення митної вартості за ціною контракту, залишається найпоширенішим, на його долю припадає 89% всіх митних оформлень і жодних коливань на тлі застосування норм згаданої Постанови з цим показником не відбулось», – таку статистику довів до присутніх керівник митниці.

Таким чином, спрацювання системи управління ризиків в частині контролю за правильністю визначення митної вартості, не вирок, а лише посил митниці уважніше вивчити документи зовнішньоекономічного контракту.